Top
سوال 1 : روز ها و ساعات حضور دانش آموزان در طی سال تحصیلی به چه صورت خواهد بود ؟
پاسخ 1 : دانش آموزان پیش دبستانی روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 12  و دانش آموزان دبستانی روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30 کلاس خواهند داشت.
 
سوال 2 : تعداد دانش آموزان حاضر در هر کلاس چند نفر می باشند ؟
پاسخ 2 : با توجه به رویکرد دبستان موعود تعداد دانش آموزان هر کلاس بین 15 تا 18 نفر می باشند.
 
سوال 3 : آیا مدرسه برای دانش آموزان در تابستان برنامه ای دارد ؟
پاسخ 3 : شروع برنامه های بچه های پیش دبستانی از مهر ماه می باشد ولی دانش آموزان دبستان در تابستان به مدت 6 هفته کلاس دارند. این کلاس ها کاملا ورزشی تفریحی مهارتی می باشد.
 
سوال 4 : برنامه سرویس و ناهار دبستان به چه صورت خواهد بود ؟
پاسخ 4 : در هنگام ثبت نام قطعی فرم درخواست ناهار و سرویس در اختیار اولیای گرامی قرار می گیرد. هزینه ناهار و سرویس توسط پیمانکار مربوطه محاسبه و اعلام خواهد شد.
 
سوال 5 : شهریه اخذ شده از اولیا به چه صورت می باشد و شامل چه می باشد؟
پاسخ 5 : دبستان موعود در دو مرحله ثبت نام مالی را انجام می دهد. مرحله اول که تقریبا معادل شهریه مصوب و فوق برنامه هاي مصوب سال گذشته می باشد ( در سال 98-97 مبلغ  هشت میلیون و پانصد هزار تومان که احتمالا برای سال آینده بین 15 تا 20 درصد اضافه گردد) و فقط شامل هزینه برگزاری کلاس های درسی و فوق برنامه می باشد ، دریافت می گردد. مرحله دوم که شامل خدمات تکمیلی و رفاهي می باشد بعد از مشخص شدن برنامه ها و دریافت مجوزات لازمه دریافت می گردد( اواخر مهر ماه). اين خدمات  شامل : صبحانه ، 2 نوبت میان وعده در هر روز ، کلیه لوازم التحریر مورد نیاز بچه ها ، کلیه لوازم مرتبط با فعالیت های کلاسی که تنوع بسیار گسترده ای دارد ، کیف و جامدادی ، حداقل 10 نوبت برنامه تفریحی و اردویی خارج از مدرسه ، هزینه های عکس و بیمه دانش آموزی و... می باشد. ذکر این نکته که دیگر در طی سال تحصیلی بچه ها و مدرسه درگیر جمع آوری هزینه بابت هر برنامه نمی شوند و اولیا خاطر جمع می باشند که هر لحظه یک نامه مالی از مدرسه به منزل ارسال نمی شود.
 
سوال 6 : کادر مدرسه موعود چه ویژگی هایی دارند؟
پاسخ 6 : کادر مدرسه که سرمایه های انسانی مدرسه می باشند عموما جوان ، پر انرژی ، تحصیل کرده ( حدود 60 درصد از کادر مدرسه تحصیل کرده دانشگاه های معتبر تهران در رشته های علوم تربیتی و آموزشی هستند) ، متدین و مذهبی و علاقمند به کار با بچه ها می باشند که همین موضوع منجر به آرامش خاطر اولیای محترم مدرسه گردیده است.
 
سوال 7 : برنامه های غیر درسی مدرسه به چه صورت می باشد؟
پاسخ 7 : با توجه به اینکه سیستم آموزشی مدرسه به صورت تلفیقی می باشد که بخشی از توضیحات آن در جزوه رویکرد آمده است ، آموزش در دبستان موعود کاملا رویکردی و فعالیت محور می باشد و بچه ها در تمامی طی روز در حال انجام فعالیت های درسی و مهارتی در غالب های مختلف ( زبان ، تئاتر ، دست ورزی و ...)می باشند.